Pręty gwintowane DIN 976

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294
Leksykon symboli:
BPbez pokrycia
GAL ZNocynk galwaniczny biały
PŁA ZNocynk płatkowy
TZNocynk ogniowy
A2stal nierdzewna
A4stal kwasoodporna
MOSmosiądz
NGniepełny gwint
PGpełny gwint
Pręty gwintowane DIN 976

Pręty gwintowane

Pręty gwintowane są alternatywą dla tradycyjnych śrub, wykorzystywaną głównie do montażu elementów w budownictwie przemysłowym. Ich zaletą jest długość, dzięki której można spajać ze sobą elementy o większej grubości lub przekroju, a także kształtowniki czy blachy umieszczone w większej odległości. Pręty gwintowane nie mają zako...

Pręty gwintowane

Pręty gwintowane są alternatywą dla tradycyjnych śrub, wykorzystywaną głównie do montażu elementów w budownictwie przemysłowym. Ich zaletą jest długość, dzięki której można spajać ze sobą elementy o większej grubości lub przekroju, a także kształtowniki czy blachy umieszczone w większej odległości. Pręty gwintowane nie mają zakończenia, co pozwala na ich swobodne przekładanie przez wywiercone otwory, bez potrzeby zachowania kierunku. Mocowanie złącza odbywa się przez nakręcenie specjalnej nakrętki motylkowej. Niekiedy też wykorzystuje się do tego celu tradycyjne nakrętki sześciokątne. Zastosowanie prętów gwintowanych jest bardzo szerokie. Warunkują je przede wszystkim długość pręta, a także materiał, z którego został wykonany i typ gwintu.

Pręty z gwintem metrycznym i trapezowym

Pręty gwintowane, które znajdziesz w naszej hurtowni, różnią się kształtem, długością i typem gwintu. Oferujemy modele z gwintem metrycznym o układzie lewo- i prawozwojnym, pręty z gwintem metrycznym drobnozwojnym oraz z gwintem trapezowym lewo- i prawozwojnym. W asortymencie mamy również trzpienie z gwintem zwykłym, wykonane ze stali ocynkowanej galwanicznie. Produkty, które przygotowaliśmy, są wykonane z takich materiałów jak: stal różnych klas, stal nierdzewna i kwasoodporna, a także mosiądz i poliamid. Pręty nie mają pokrycia albo są wykończone metodą ocynkowania galwanicznego lub ogniowego. W sprzedaży znajdziesz pręty o długości 1000 mm i szerokim zakresie średnic. Wszystkie produkty są zgodne z normą DIN 976.

Więcej »

Pręty gwintowane DIN 976  Jest 46 produktów.

na stronę
Produkt dodany do porównania