Pręty gwintowane DIN 976

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294

ocennaswgoogle

Pręty gwintowane DIN 976

Pręty gwintowane są alternatywą dla tradycyjnych śrub, wykorzystywaną głównie do montażu elementów w budownictwie przemysłowym. Ich zaletą jest długość, dzięki której można spajać ze sobą materiały o większej grubości lub przekroju, a także kształtowniki czy blachy umieszczone w większej odległości. Pręty gwintowane nie mają zakończenia, co pozwala na ich swobodne przekładanie przez wywiercone otwory, bez potrzeby zachowania kierunku. Mocowanie złącza odbywa się przez nakręcenie specjalnej nakrętki motylkowej. Niekiedy też wykorzystuje się do tego celu tradycyjne nakrętki sześciokątne. Zastosowanie prętów gwintowanych jest bardzo szerokie. Warunkuje je przede wszystkim długość pręta, a także materiał, z którego został wykonany pręt oraz jego typ.

Wszystkie pręty gwintowane dostępne w naszej ofercie są zgodne z normą DIN 976. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Typy prętów gwintowych

Poszczególne typy prętów gwintowanych, które znajdziesz w naszej hurtowni, różnią się od siebie m.in. kształtem i długością. W naszej ofercie znajdziesz modele o długości 1000 mm i szerokim zakresie średnic. Produkty, które przygotowaliśmy, są wykonane z takich materiałów jak: stal różnych klas, stal nierdzewna i kwasoodporna, a także mosiądz i poliamid. Pręty gwintowane dostępne są zarówno w wersji bez dodatkowej powłoki ochronnej, jak i w formie elementów wykończonych metodą ocynkowania galwanicznego lub ogniowego. Ponadto poszczególne modele różnią się od siebie również rodzajem gwintu.

Oferujemy pręty z gwintem:

  • metrycznym o układzie lewo- i prawozwojnym,
  • metrycznym drobnozwojnym,
  • trapezowym lewo- i prawozwojnym,
  • zwykłym.

Pręty gwintowane DIN 976  Jest 46 produktów.

na stronę
Produkt dodany do porównania