Nakrętki

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294
Leksykon symboli:
BPbez pokrycia
GAL ZNocynk galwaniczny biały
PŁA ZNocynk płatkowy
TZNocynk ogniowy
A2stal nierdzewna
A4stal kwasoodporna
MOSmosiądz
NGniepełny gwint
PGpełny gwint
Nakrętki

Nakrętki

Nakrętki stanowią ważny element zestawu do wykonania połączenia śrubowego. Wraz ze śrubą tworzą dobrze dopasowany duet, w którym oba elementy mają takie same parametry i wzajemnie się uzupełniają. O ile śruba może istnieć bez nakrętki, o tyle nakrętka bez śruby nie ma zastosowania. Jest ona jednak potrzebna do utwierdzenia śruby w mater...

Nakrętki

Nakrętki stanowią ważny element zestawu do wykonania połączenia śrubowego. Wraz ze śrubą tworzą dobrze dopasowany duet, w którym oba elementy mają takie same parametry i wzajemnie się uzupełniają. O ile śruba może istnieć bez nakrętki, o tyle nakrętka bez śruby nie ma zastosowania. Jest ona jednak potrzebna do utwierdzenia śruby w materiale, a jej zadaniem jest zapobieganie wykręceniu. Standardowe nakrętki mają gwint nacięty na całej wewnętrznej powierzchni. To pozwala na ich umieszczane na dowolnej wysokości śrub, a w efekcie maksymalne dokręcenie do powierzchni łączonego materiału. Najczęściej stosuje się nakrętki sześciokątne, ale producenci oferują też wiele innych kształtów, przeznaczonych do bardzo konkretnych zastosowań. Przykładem są nakrętki motylkowe, którymi można zabezpieczać pręty gwintowane. Inne dostępne warianty to: nakrętki kołnierzowe, czworokątne, okrągłe otworowe i rowkowe, radełkowe, teowe, ślepe itp.

Nakrętki kołnierzowe i kołpakowe

Ponieważ asortyment naszej hurtowni obejmuje bogaty wybór śrub, nie mogło w nim także zabraknąć nakrętek. Proponujemy detale wykonane z podobnych materiałów i w takich samych parametrach jak oferowane śruby. Dzięki temu możesz bez problemu dobrać ich skok czy średnicę do konkretnych potrzeb. W asortymencie mamy nakrętki kołnierzowe, sześciokątne oraz nakrętki kołpakowe, z wkładką niemetalową i ślepe. Oferowane produkty są wykonane ze stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej oraz ocynkowanej galwanicznie. Proponujemy również nakrętki kołpakowe z mosiądzu oraz zgodne z normą DIN 1587 – z gwintem metrycznym i drobnozwojnym. W sprzedaży mamy również sześciokątne nakrętki samozabezpieczające.

Więcej »

Nakrętki Jest 94 produktów.

na stronę
Produkt dodany do porównania