Nakrętki kołpakowe

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294

ocennaswgoogle

Nakrętki kołpakowe

 

W naszej ofercie znajdziesz także nakrętki kołpakowe. Nakrętki kołpakowe można nazwać również „ślepymi”, ponieważ są zamknięte z jednej strony. Wypukłe, zasklepione zakończenie, pełni nie tylko funkcję ochronną zabezpieczając gwint śruby, ale jest też elementem niepozbawionym walorów estetycznych i dekoracyjnych. Właśnie dlatego nakrętki kołpa...

 

W naszej ofercie znajdziesz także nakrętki kołpakowe. Nakrętki kołpakowe można nazwać również „ślepymi”, ponieważ są zamknięte z jednej strony. Wypukłe, zasklepione zakończenie, pełni nie tylko funkcję ochronną zabezpieczając gwint śruby, ale jest też elementem niepozbawionym walorów estetycznych i dekoracyjnych. Właśnie dlatego nakrętki kołpakowe są często wybierane do wieńczenia zewnętrznych połączeń gwintowych. Można spotkać je w przemyśle meblarskim, budownictwie, reklamie oraz oczywiście motoryzacji, gdzie – jak sama nazwa wskazuje – służą do montowania kołpaków oraz felg kół samochodowych.

 

Pośród zalet oferowanych nakrętek należy wspomnieć nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim imponującą wytrzymałość. Nakrętki kołpkaowe, które znajdziesz w naszym asortymencie, powstają z najwyższej jakości materiałów. Ocynkowana galwanicznie stal wychodzi zwycięsko ze starcia z wilgocią, zmiennymi temperaturami oraz mechanicznymi czynnikami eksploatacyjnymi. Odporność na rdzę jest gwarancją wieloletniej żywotności, natomiast szeroka gama rozmiarów zapewnia właściwe dopasowanie i łatwy montaż. Warto dodać, że oferowane rozwiązania są zgodne z rygorystyczną normą DIN 1587.

Zastosowanie nakrętek kołpakowych

Nakrętki kołpakowe DIN 1587 bardzo często wykorzystywane są do zabezpieczania elementów mocujących. Z tego względu należą do jednych z najczęściej wykorzystywanych nakrętek kołpakowych wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu produkcyjnego. Szczególnie ważną rolę nakrętki kołpakowe odgrywają w motoryzacji, ponieważ służą do wieńczenia śrub przytwierdzających felgi i kołpaki do kół.

Jeśli jedyny zadaniem nakrętki ma być jedynie zakrycie wystających elementów mocować, by poprawić walory estetyczne danej konstrukcji, wtedy mogą być wykorzystane specjalne zaślepki polietylenowe w formie nakrętki kołpakowej.

 

Nakrętki kołpakowe w naszym sklepie

Nie tylko zapewniamy nakrętki kołpakowe najwyższej jakości, ale służymy też profesjonalnym i rzeczowym wsparciem z zakresu doradztwa branżowego. Jeśli więc masz pytania i wątpliwości dotyczące naszych produktów, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy wybrać Ci rozwiązania, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania!

Więcej »

Nakrętki kołpakowe  Jest 18 produktów.

na stronę
Produkt dodany do porównania