Wkręty samowiercące

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294

ocennaswgoogle

Wkręty samowiercące

Wkręty samowiercące - niewymagające otworów

Wkręty samowiercące składają się z walcowatego lub stożkowego gwintowanego trzonu i łba z nacięciem. Nie wymagają wiercenia specjalnego otworów w łączonych przez nie powierzchniach. Dzięki ostrej końcówce wkręt bez większego problemu wchodzi w materiał, sam torując sobie drogę. Ponadto nadaje się do łączenia różnorodnych materiałów, w tym elementów grubych i twardych. Wkręty samowiercące wykonywane są zazwyczaj ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej galwanicznie.
Wkręty samowiercące znajdują zastosowanie m.in.:

• przy montażu kanałów wentylacyjnych – zarówno okrągłych, jak i prostokątnych,
• przy składaniu mechanizmów przepustnic z PCV,
• w meblarstwie,
• przy tworzeniu konstrukcji metalowych wymagających szczególnie mocnego zabezpieczenia.

Rodzaje wkrętów samowiercących

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje wkrętów samowiercących, w tym modele do płyt warstwowych. Wyróżniają się sześciokątnym łbem i podkładką EPDM. Dostępne są w wersji ocynkowanej płatkowo i doskonale nadają się do łączenia elementów metalowych. Do modeli samowiercących można zaliczyć też dużą część wkrętów do drewna, które również bez problemu pokonują opór miękkiego materiału i tworzą mocne łączenia. Oprócz tego wkręty samowiercące sprawdzają się także przy przytwierdzaniu różnego rodzaju elementów do betonu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych produktów dostępnych w naszej ofercie. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Poszczególne modele wkrętów samowiercących dostępne są zazwyczaj w różnych rozmiarach.

Wkręty samowiercące Jest 68 produktów.

na stronę
Produkt dodany do porównania