Podkładki okrągłe płaskie

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294

ocennaswgoogle

Podkładki okrągłe płaskie

Podkładki płaskie okrągłe dostępne w naszej ofercie spełniają normy DIN 9021 i ISO 7093 oraz DIN 125 A. Produkowane są m.in. z mosiądzu, brązu, aluminium, poliamidu oraz stali nierdzewnej, węglowej i kwasoodpornej. Podkładki stalowe mogą być pokrywane dodatkową warstwą ochronną w postaci ocynku ogniowego lub płatkowych powłok cynkowych. W tym pi...

Podkładki płaskie okrągłe dostępne w naszej ofercie spełniają normy DIN 9021 i ISO 7093 oraz DIN 125 A. Produkowane są m.in. z mosiądzu, brązu, aluminium, poliamidu oraz stali nierdzewnej, węglowej i kwasoodpornej. Podkładki stalowe mogą być pokrywane dodatkową warstwą ochronną w postaci ocynku ogniowego lub płatkowych powłok cynkowych. W tym pierwszym przypadku elementy zanurzane są w cynkowej kąpieli na kilka minut. Powłoka ochronna wytwarza się na skutek wzajemnej dyfuzji płynnego cynku ze stalową powierzchnią. Jeżeli natomiast chodzi o powłoki płatkowe, to są one nanoszone na podkładki płaskie w sposób nieelektrolityczny. Proces wodorowania jest w tym przypadku całkowicie pominięty.

Zalety pokrycia podkładek dodatkową powłoką ocynkową:

• ochrona przed korozją,
• estetyczny wygląd,
• baza pod malowanie farbami,
• praktycznie nieznacznie zmienione parametry podkładek.

Gdzie wykorzystywane są podkładki płaskie?

Podkładki płaskie wykorzystywane są w lotnictwie, energetyce i różnych gałęziach przemysłu. Sprawdzają się bowiem przy łączeniu praktycznie każdego rodzaju materiału. Podobnie jak okrągłe podkładki sprężyste wykorzystywane są w sektorze motoryzacyjnym. Elementy te mają za zadanie chronić skręcane części m.in. przed odkształceniem. Ich zastosowanie jest konieczne w sytuacji, gdy łeb śruby jest mniejszy niż otwór, do którego jest ona wkręcana. Podkładka zmniejsza jego średnicę oraz umożliwia trwałe i bezpieczne łączenie materiałów.

Więcej »

Podkładki okrągłe płaskie  Jest 69 produktów.

na stronę
Produkt dodany do porównania