Opaski i obejmy zaciskowe

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294
Leksykon symboli:
BPbez pokrycia
GAL ZNocynk galwaniczny biały
PŁA ZNocynk płatkowy
TZNocynk ogniowy
A2stal nierdzewna
A4stal kwasoodporna
MOSmosiądz
NGniepełny gwint
PGpełny gwint
Opaski i obejmy zaciskowe

Opaski zaciskowe i obejmy

Do wykonania trwałego i solidnego połączenia dwóch elementów nie zawsze wystarczy zestaw śrub i nakrętek. Wzmocnienie takiej konstrukcji wymaga zastosowania dodatkowych elementów. Są nimi metalowe opaski zaciskowe i obejmy. Mogą one przyjmować różne formy, od płaskich taśm metalowych, po specjalnie ukształtowane stalowe...

Opaski zaciskowe i obejmy

Do wykonania trwałego i solidnego połączenia dwóch elementów nie zawsze wystarczy zestaw śrub i nakrętek. Wzmocnienie takiej konstrukcji wymaga zastosowania dodatkowych elementów. Są nimi metalowe opaski zaciskowe i obejmy. Mogą one przyjmować różne formy, od płaskich taśm metalowych, po specjalnie ukształtowane stalowe pręty czy druty o dużej średnicy. Wśród produktów, które są stosowane do wykonywania takich wzmocnień, można wymienić cybanty, jarzma z dwustronnym gwintem, opaski zaciskowe i obejmy – podłużne, zaokrąglone, przegubowe oraz wyposażone w gumowe końcówki. Za ich pomocą jest możliwe stabilizowanie długich odcinków rur i mocowanie ich do różnych przepierzeń, podłóg, ścian pomieszczeń technicznych czy innych elementów.

Obejmy i jarzma

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz wybrane produkty z tej kategorii. Obejmy zaciskowe oraz opaski zaciskowe, które proponujemy, są wykonywane ze stali. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i znoszą znaczne obciążenia. Ich powierzchnię wykończono metodą cynkowania galwanicznego lub ogniowego. W efekcie są odporne na korozję i doskonale utrzymują nadany im kształt. Proponujemy między innymi jarzma z gwintowanymi końcówkami produkowane zgodnie z normą DIN 3570. Oferowane detale są dostępne w szerokim zakresie średnic.

Więcej »

Opaski i obejmy zaciskowe  Jest 2 produktów.

Produkt dodany do porównania