Opaski i obejmy zaciskowe

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294

ocennaswgoogle

Opaski i obejmy zaciskowe

Obejmy i opaski zaciskowe pozwalają na dokładne i bezpieczne połączenie ze sobą dwóch elementów. Po założeniu wywierają na nie stabilny i równomierny nacisk. Montaż obejm i opasek nie jest skomplikowany – zaciskane są na złączach mechanicznie, za pomocą śruby. Elementy te są odporne na niekorzystne warunki otoczenia, nie ma więc obaw o to, że się poluzują.

Opaski i obejmy zaciskowe mają uniwersalne zastosowanie. Sprawdzają się m.in. w:

• w transporcie,
• w budownictwie,
• w różnych sektorach przemysłu,
• w konstrukcjach samochodów, samolotów i statków,
• w konstrukcjach i maszynach produkcyjnych.
• w systemach klimatyzacji,
• w układach odprowadzania zanieczyszczeń.

Wszystkie oferowane przez nas obejmy zaciskowe spełniają warunki jakościowej normy DIN 3570.

Obejma zaciskowa w formie jarzma

W zależności od zastosowania obejma zaciskowa może mieć różne przekroje, rozmiary, kształty czy grubości. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. modele jarzmowe, zwane też niekiedy cybantami, kabłąkami czy strzemionami. Elementy te przybierają postać u-boltów. Ich powierzchnia wzmacniana jest dodatkowo ocynkiem galwanicznym. Ochronna warstwa ma grubość średnio 8-12 um, więc nie wpływa znacząco na rozmiar obejm zaciskowych. Jest nie tylko cienka, ale i gładka, dzięki czemu stanowi dobrą bazę pod właściwą farbę lub lakier. Ponadto nadaje małym elementom estetyczny wygląd i skutecznie chroni je przed korozją.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty obejm zaciskowych. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opaski i obejmy zaciskowe  Jest 2 produktów.

Produkt dodany do porównania