Podkładki

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294
Leksykon symboli:
BPbez pokrycia
GAL ZNocynk galwaniczny biały
PŁA ZNocynk płatkowy
TZNocynk ogniowy
A2stal nierdzewna
A4stal kwasoodporna
MOSmosiądz
NGniepełny gwint
PGpełny gwint
Podkładki

Podkładki

Sklep online Śruby24 specjalizuje się w sprzedaży detali do wykonywania połączeń rozłącznych. Wśród produktów niezbędnych do ich tworzenia nie mogło zabraknąć podkładek. Podkładki pełnią niezwykle ważną rolę w połączeniach śrubowych. Ich zadaniem jest zmniejszenie oporów tarcia, jakie powstają podczas obracania nakrętki, a także rozłoż...

Podkładki

Sklep online Śruby24 specjalizuje się w sprzedaży detali do wykonywania połączeń rozłącznych. Wśród produktów niezbędnych do ich tworzenia nie mogło zabraknąć podkładek. Podkładki pełnią niezwykle ważną rolę w połączeniach śrubowych. Ich zadaniem jest zmniejszenie oporów tarcia, jakie powstają podczas obracania nakrętki, a także rozłożenie ich nacisku na większej powierzchni łączonego materiału. Innym zadaniem, jakie spełniają podkładki, jest zabezpieczenie antykorozyjnej powłoki śruby i materiału przed jej zdzieraniem podczas dociskania śrub. Te drobne detale zazwyczaj mają kształt okrągły o gładkich krawędziach, chociaż w praktyce stosuje się też inne modele – np. ząbkowane, kwadratowe, klinowe czy kuliste. Wybór właściwej podkładki jest uzależniony zarówno od rodzaju łączonych materiałów, jak i kształtu samej śruby.

Podkładki płaskie i sprężyste

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz dwa typy podkładek okrągłych – płaskie i sprężyste. Zależnie od rodzaju są one wykonane ze stali nierdzewnej, miedzi, brązu, aluminium, tworzywa sztucznego lub z mosiądzu. Oferujemy także podkładki sprężyste ze stali kwasoodpornej, przeznaczone do wykonywania połączeń o specjalnych wymaganiach, takich jak naczynia gastronomiczne czy pojemniki na środki chemiczne. Poszczególne produkty różnią się też wykończeniem powierzchni. Modele stalowe mogą być ocynkowane ogniowo, płatkowo lub galwanicznie w kolorze białym. Proponujemy także warianty bez pokrycia. Oferujemy szeroki wybór średnic, w tym również podkładki powiększone.

Więcej »

Podkładki Jest 44 produktów.

na stronę
Produkt dodany do porównania