Nakrętki z kołnierzem

NIE WIESZ JAK
WYBRAC PRODUKT?
ZADZWOŃ:
+48 530 294 294

ocennaswgoogle

Nakrętki z kołnierzem

Cechą charakterystyczną dla nakrętek z kołnierzem jest ich budowa. Przede wszystkim – zgodnie z nazwą – są one wyposażone w specjalne kołnierze, które mogą mieć jednolitą powierzchnię podstawy lub zawierać dodatkowe ząbkowanie. Ten drugi wariant ma zadanie zabezpieczać element łączny przed samoczynnym poluzowaniem lub odkręcaniem się w wyniku działania np. drgań.

Dlaczego warto stosować nakrętki z kołnierzem?

Nakrętki z kołnierzem to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu i przestrzeni. Jest to związane z faktem, że nie wymagają one dodatkowego stosowania podkładek, dzięki czemu prowadzenie montażu z ich wykorzystaniem jest znacznie bardziej ergonomiczne.

Sprawia to również, że nakrętki z kołnierzem są powszechnie stosowane w różnych gałęziach przemysłu produkcyjnego, ale także przez fachowców lub domowych majsterkowiczów. Kołnierz umożliwia równomierny docisk do powierzchni, dzięki czemu połączenie jest znacznie bardziej stabilne.

Nasza oferta nakrętek z kołnierzem

Znajdą Państwo u nas zróżnicowane nakrętki do śrub z kołnierzem gładkim lub ząbkowanym. Zależnie od warunków środowiskowych oddziałujących na mocowanie można dobrać modele, które dodatkowo zostały pokryte antykorozyjną warstwą ochronną.

Zapraszamy do zakupów!

Nakrętki z kołnierzem  Jest 15 produktów.

na stronę
Produkt dodany do porównania